Сплатити послуги ТРК Самарь


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Компанія ТРК Самарь працює в Дніпровській області. Фірма пропонує зручні та вигідні тарифні плани для всіх своїх клієнтів. Організація заснована в 2007 році, надає послуги підключення до оптоволоконної мережі, а також кабельного телебачення. Клієнти компанії можуть підключитися до 77 каналах.
Оплатити телебачення від фірми ТРК Самарь ви можете через сайт MyPay. Це зручний спосіб поповнити кабельне TV онлайн, використовуючи зручний гаджет, підключений до інтернету.

Як оплатити послуги ТРК Самарь?

Щоб поповнити особовий рахунок онлайн та продовжити насолоджуватись телебаченням від ТРК Самарь, вам буде потрібно всього кілька хвилин для заповнення таких полів:

  • Номер особового рахунку. Сюди вводите дані, зазначені в договорі з компанією.
  • Сума. У цю графу потрібно вписати, на скільки ви хочете поповнити особовий рахунок. Сума повинна бути в межах від 1 до 4999 гривень. Можна скористатися готовими шаблонами в 50, 100, 200 гривень.

Якщо ви зареєстровані на сайті, можете скористатися функцією збереження даних. Для цього просто поставте галочку в графі «Зберегти дані форми». Натисніть кнопку «Далі», перевірте, чи всі дані введені правильно і натисніть «Оплатити». Перед вами відкриється форма для введення даних банківської карти.
Якщо ви зареєстровані на сайті, то повторно вводити дані не доведеться. Їх можна буде зберегти в системі. Щоб уникнути випадкового або автоматичного списання коштів з вашої банківською картою Visa або Mastercard в системі не зберігається CVV код. Коли дані банківської картки заповнені, на ваш телефон, прив'язаний до неї, прийде sms-повідомлення з кодом. Вводите його на сайті, і транзакція буде завершена.

Чому слід скористатися послугами MyPay?

MyPay містить понад 2000 сервісів, завдяки яким ви можете поповнити IPTV, cплатити ЖКГ, перевести гроші на електронний гаманець, банківську карту, заплатити за дитячий садок, перевести кошти на благодійність. На відміну від Приват24, ви можете вибрати картку будь-якого банку.
Зареєстровані користувачі отримують бонуси за всі проведені операції, а оплатити телебачення від ТРК Самарь можуть без комісії. У кожного клієнта є особистий кабінет, де відображаються всі проведені транзакції. При необхідності можна буде роздрукувати чек. Кошти зараховуються практично миттєво, іноді цей процес може зайняти кілька хвилин.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини