Сплатити послуги ТРК Сiрiус ТВ (Trk Sirius Tv)

Знайдено: 3 сервісів

Компанія ТРК Сіріус ТВ є постачальником телекомунікаційних послуг для Зугреса Тореза, і Шахтарська. Фірма надає доступ до найпопулярніших каналах. Для підключення використовуються оптоволоконні технології, що гарантують високу якість прийому і стабільність сигналу. Також компанія пропонує підключення до інтернету, IPTV. Оплатити послуги ТРК Сіріус ТВ можна, використовуючи сервіс МайПей. Для цього вам буде потрібно тільки банківська карта і гаджет, підключений до інтернету. На відміну від Приват24, на нашому сайті ви зможете скористатися банківською картою, емітованої будь-яким фінансовим закладом України.

Як cплатити послуги ТРК Сіріус ТВ?

Вибравши в списку сервіс ТРК Сіріус ТВ, вам потрібно також визначитися з містом. Натиснувши на потрібний значок, ви перейдете на сторінку оплати телебачення. Тут вам потрібно буде заповнити всього два поля:

• На початку вписується номер особового рахунку, який є в договорі з компанією.
• У другому вказуєте суму, на яку хочете поповнити особовий рахунок. Ви можете ввести самостійно від 5 до 4999 грн, або вибрати готовий шаблон в 50, 100, 200 гривень. При бажанні можна зберегти дані форми.

Перевірте, щоб стояла галочка в полі «Згода з умовами договору оферти». Натисніть кнопку "Далі". Система перенаправить вас на сторінку, де ви зможете перевірити правильність введених даних, а також побачите суму, яка буде списана з вашої банківської картки. Вона буде вказана з комісією. Також комісія буде видно окремо.
Вам залишиться натиснути на кнопку «Оплатити», ввести дані своєї картки Mastercard або Visa. Якщо ви вже зареєстровані на нашому сайті, то ця інформація збереглася в системі, а вам залишається вести тільки CVV, а також код, який прийде вам в sms-повідомленні.

Чому зручно користуватися МайПей?

Крім телебачення на сайті МайПей можна оплачувати онлайн та інші послуги. У вашому розпорядженні більше 2000 сервісів. Ви можете поповнити мобільний телефон, інтернет, заплатити за світло, газ, воду, хостинг, дитячий сад. Поповнити рахунок в онлайн-грі, соціальної мережі.
Після реєстрації у вас з'явиться особистий кабінет, в якому будуть відображатися звіти про всі транзакції, проведених на сайті. МайПей пропонує мінімальну комісію, всі платежі проводяться швидко, незалежно від того, хочете ви заплатити за телебачення або переслати гроші на інший кінець світу.