Сплатити послуги Вест-ТВ (Vest-tv) Телебачення (Vest-tv )


Мінімальна сума поповнення: 10 грн. Максимальна сума поповнення: 1000 грн.

Жителі Дніпра можуть скористатися телекомунікаційними послугами компанії Вест-ТВ. Ця фірма пропонує підключення до інтернету і інтерактивне телебачення. Зручні пакети послуг дозволяють вибрати оптимальний тариф. Щоб оплатити користування Вест-ТВ, досить мати гаджет, який підключений до інтернету і банківську карту. Система МайПей - зручний сервіс, де все онлайн-платежі проводяться за лічені хвилини.

Як поповнити особовий рахунок в Вест-ТВ?

Зайшовши на потрібну сторінку в сервісі МайПей, ви зможете швидко і без труднощів продовжити дію обраного пакета послуг від Вест-ТВ. Щоб поповнити особовий рахунок, виконайте наступні дії:

  • Введіть номер договору.
  • Виберіть суму, яку хочете оплатити за телебачення, із запропонованих шаблонів (50, 100, 200 грн) або введіть її вручну. Зверніть увагу, що вона не повинна бути менше 10 і більше 1000 грн.
  • Перевірте, чи варто галочка в полі згоди з договором оферти.
  • При бажанні поставте позначку в полі «зберегти шаблон».
  • Натисніть на кнопку «Далі». Перед вам буде відкрита сторінка з сумою, яка спишеться з вашої банківської карти, окремо прописана комісія.
  • Якщо всі дані вказані правильно, натисніть на кнопку «Оплатити».
  • Заповніть дані банківської картки Visa або Mastercard. Зачекайте, поки прийде смс-повідомлення з кодом. Якщо ви користуєтеся Приват24, іноді код приходить в онлайн-додаток.

Які переваги дає реєстрація в МайПей?

За допомогою сайту МайПей можна оплатити не тільки телебачення, але і безліч інших сервісів, серед яких:

Якщо ви пройдете просту реєстрацію на сайті, зможете скористатися бонусною системою, отримувати заохочення за поповнення. У вас буде власний особистий кабінет, де зберігаються дані про всі проведені вами транзакціях. При бажанні ви зможете роздрукувати або переглянути квитанції. Вам не доведеться кожного разу діставати з гаманця банківську карту, щоб ввести її дані на сайті, адже у вас будуть готові шаблони. Ваша особиста інформація не передається третім особам. Всі дані захищені на законодавчому рівні, а також за допомогою технічних засобів і протоколів безпеки.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини