Сплатити послуги Виасат (Viasat) TV


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 2500 грн.

Viasat TV - історично перший ліцензований в Україні провайдер супутникового телебачення. Компанія працює з 2008 року. Залежно від обраного пакета послуг, для підключення до Viasat TV доступно більше 1000 українських і зарубіжних каналів, у тому числі, в HD-якості. До послуг абонентів компанія пропонує обладнання для підключення в оренду за прийнятною ціною.

Якщо ви користуєтеся послугами супутникового провайдера Віасат ТВ, платите за телебачення через електронну платіжну систему MyPay. Наш сайт дозволяє оплачувати телебачення онлайн банківською карткою Visa, Maestro або Mastercard 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Платіжна система MyPay доступна з мобільного або ПК в будь-якому місці, де присутня доступ в інтернет. Після реєстрації на MyPay можна заплатити за Viasat TV без додаткової комісії

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини