Ви здійснюєте розрахунки через електронний гаманець Webmoney, але не знаєте, як поповнити його рахунок? Тоді скористайтеся онлайн сервісом «MyPay»!

Переваги перекладів веб-грошей на рахунок через сервіс «MyPay»

Люди, які працюють в мережі інтернет і користуються платіжними системами, давно перейшли на веб-гроші. Адже зареєструвавши електронний гаманець Вебмані, можна не тільки поповнювати баланс або оплачувати рахунки, але також отримувати або видавати зарплату. Якщо для виведення електронних грошей досить прив'язати банківську карту, то ось при поповненні електронного гаманця у багатьох користувачів виникають труднощі. Але тільки не у співпраці з онлайн-сервісом «MyPay».

Перш, для того щоб поповнити баланс на Вебмані, потрібно провести кілька транзакцій. З сервісом «MyPay» ця процедура відбувається максимально просто і швидко. Для цього потрібно виконати наступні дії:

Після підтвердження переказу електронні гроші виявляться на веб-рахунку всього через кілька секунд. Всі перекази здійснюються через інтернет в режимі реального часу.

З нами вам більше не потрібно обтяжувати себе пошуком відповідного терміналу. Все, що вам необхідно - це банківська карта Visa або Mastercard, з якої ви можете швидко переводити веб-гроші на рахунок, а після займатися більш приємними справами.

Які ще веб-гаманці можна поповнювати через сервіс «MyPay»?

На сьогоднішній день через онлайн-сервіс «MyPay» можна поповнювати електронні гроші платіжних систем, які затребувані і дозволені до використання на території України. Адже зараз навіть тим людям, які працюють поза віртуального простору, доводиться час від часу працювати з системами типу Webmoney. Коли є доступ в інтернет і позитивний баланс на рахунку, навіщо витрачати час на черги і пошуки терміналів? З нами ви можете здійснювати інтернет-платежі, оплачувати кредити і комунальні послуги, не виходячи з дому.

Але колись потрібно розібратися в тому, чим електронні гроші відрізняються від безготівкових коштів. Веб-гроші звертаються за рахунок інтернету, спеціальних платіжних систем на кшталт Вебмані і інтернет-гаманців, а ось їх поповнення можливе тільки при наявності звичайної банківської карти.

Ми регулярно проводимо моніторинг ринку, щоб вчасно включати в роботу онлайн-сервісу нові платіжні системи.

Переваги поповнення рахунку через онлайн-сервіс «MyPay»

Причинами, за якими вам варто поповнювати рахунок свого електронного гаманця через сервіс «MyPay», є:

З кожного, хто поповнює веб-гроші через наш сервіс, стягується мінімальна комісія, яка навіть нижче, ніж у деяких терміналів. Ми гарантуємо повну прозорість всіх операцій і відсутність будь-яких прихованих платежів .

Вказуючи номер банківської карти при поповненні балансу, ви можете бути впевнені в абсолютній безпеці даних, що вводяться. Передача персональних даних третім особам повністю виключена.